Image

Kapalı Eğitimler

21. YY’da Kurumsal Satış Yapmanın Sırları
Taner Özdeş, Satış konusunda bilgi ve tecrübelerini, kendini bu konuda geliştirmek isteyen satış profesyonellerine, serbest meslek sahiplerine, KOBİ patronlarına 3 modülde sunuyor. Dilerseniz 3 modülü toplu olarak indirimli fiyat avantajları ile, dilerseniz de tek tek satın alabilirsiniz. Eğitimler 3 modülde verildiği için 1 yıl içinde 3 eğitim toplu alındığı takdirde % 25 indirim uygulanacaktır.
  1. Modülde 21. YY da Satışın Yeni Kuralları
  2. Modülde Duygusal Zeka ile Satış
  3. Modülde 21. YY da Kurumsal Satış Yapma Kuralları
Günümüzde Satış , bir sanat ve bilime dönüştü. İyi bir satıcı olmak için yetenek yetmez.

Klasik satış eğitimlerinde, satışçılara " ilişkiyi başlatmayı ve geliştirmeyi öğretmek" yerine , "satışı kapatmaya" odaklanmaktadır. Taner Özdeş, tüm eğitimlerinde en önem verdiği ve odaklandığı konu "ilişki başlatma", "ilişki geliştirme" ve "uzun vadeli kazan-kazan güven ilişkisi kurma" konularidir.

Duygusal Zeka ve Sistematik satış sistemine sahip olmayan satışçılar, hedeflerini sürekli tutturamazlar..

Bugün Satışçılar, satışlarını sistematik yapmıyorlar, sistematik bir satış sistemleri olsaydı, hedeflerini her zaman tutturmaları gerekirdi ! " Satış yapmak için satış mesleği konusunda gereken donanımlara sahip olmak ve kendinizi sürekli geliştirmeniz gerekmektedir.

Bu eğitim esnasında , Taner Özdeş ile birlikte interaktif bir ortamda satış konusunda bilmeniz gereken en önemli sırları öğreneceksiniz.

21. YYda Satışın Yeni Kuralları
Taner Özdeş, Satış konusunda bilgi ve tecrübelerini, kendini bu konuda geliştirmek isteyen satış profesyonellerine, serbest meslek sahiplerine, KOBİ patronlarına 3 modülde sunuyor. Dilerseniz 3 modülü toplu olarak indirimli fiyat avantajları ile, dilerseniz de tek tek satın alabilirsiniz.

  1. Modülde 21. YY da Satışın Yeni Kuralları ...
  2. Modülde Duygusal Zeka ile Satış
  3. Modülde 21. YY da Kurumsal Satış Yapma Kuralları
Arzu edenler, Limit Sizsiniz eğitimi ile Duygusal Zeka konusunda daha detaylı bir eğitim alabilirler.

Klasik satış eğitimlerinde, satışçılara " ilişkiyi başlatmayı ve geliştirmeyi öğretmek" yerine , "satışı kapatmaya" odaklanmaktadır. Taner Özdeş, tüm eğitimlerinde en önem verdiği ve odaklandığı konu "ilişki başlatma", "ilişki geliştirme" ve "uzun vadeli kazan-kazan güven ilişkisi kurma" konularidir.

Satışın kuralları global pazarlar, internet, sosyal medya, rekabet ve benzeri ürünlerin pazarlanması sebebiyle değişti . Değişmeyen tek şey insan. İnsan , satılan ürün veya hizmetin vazgeçilmez bir parçası. O nedenle satışçı kendisini daha iyi tanıyarak, iletişim- ilişki –güven yaratmanın önemi ve yollarını bu eğitimde öğrenecek.

Duygusal Zeka ve Yoga ile Limit Sizsiniz
Yoga bir yaşam biçimidir, bir kez hayatınıza girdi mi tüm yaşamınız ve siz adeta yeniden şekillenirsiniz!

Kendinize, öz değerlerinize ve yeteneklerinize yaklaşır ve farkında varırsınız. Farkındalığınız arttıkça sınır olarak gördüğünüz pekçok durumun aslında zihninizin bir oyunu olduğunu anlar ve sınırlarınızdan özgürleşirsiniz..Bu da her anlamda gerek aile yaşamında gerek özel hayatınızda hatta sosyal ilişkilerde ve iş yerinde yaşam kalitenizi arttırır.

Mehveş Özel Ebussuutoglu 2000 yılında Yoga ile tanışmış ve hayatını değiştiren bu öğretinin ardından aslen reklam yazarı olmasına rağmen iş hayatını bırakarak tamamen yoga çalışmalarına yönelmiş. 2005 yılında Vivekenanda Üniversitesinden aldığı Yoga eğitmenliğinin ardından etkin bir şekilde dersler vermeye başlamış. Hindistandaki çalışmalarının ardından her yıl ziyaret ettiği Amerika' da Pekçok tanınmış hocanın workshoplarına katılmış ve dünyaca ünlü eğitmen Shiva Rea'nın ilk sertifikalı Türk eğitmeni olmuştur. Enka okulları, Memorial Hastanesi, Jinemed Hastanesi gibi kurumlarda ve özel şirketlerde gruplara ve yöneticilere özel dersler vermiş 2010 yılında Bağdat caddesi Suadiye'de Yoga Pacific isimli kendi merkezini kurmuştur. Yoga yolunda öğrenci olmanın hiç bitmediğini söyleyen Mehves Özel, halen eğitimlerine ve kendini geliştirmeye devam etmektedir. Çocuk yogası, hamile yogası, terapik yaklaşımlı yoga, vinyasa yoga, hatha yoga verdiği dersler arasındadır.

Eğitmen Bilgisi

Taner Özdeş Hakkında 1963’te doğan Taner Özdeş 1983’te Avusturya Lisesi’nden, 1986’da ABD’deki University of Miami’den Pazarlama bölümünden mezun oldu.1 Eylül 2000’den beri ağ ve bilgi güvenliği alanında dünyanın en iyi ve en yeni ürün ve çözümlerini Türk kullanıcıların hizmetine sunmak ilkesiyle yola çıkan InfoNet Bilgi Teknolojileri’nin Genel müdürlüğünü yürütüyor. Kariyeri boyunca birçok satış temsilcisi yetiştirmiş olan Özdeş Genç Müteşebbisler Jaycees Derneği (JCI), Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED) ve Rotary Klübü vasıtasıyla 10.000’in üzerindeki kişiye "Yeni Yüzyilda Satiş Psikolojisi ve Teknikleri","Limit Sizsiniz" ve "Satış Yapmanın Sırları" konularında eğitim verdi. 2004 yilinda JCI Certified Local Trainer ve 2005 yılında JCI Cerrtified National Sertifikasina hak kazanmıştır. Bilim Merkezi Vakfı Yönetim Kurulu üyesidir. Pazarlamadunyasi.com, Kariyer.net, yenirbiris.com, Maxihaber.net, turklider.org'da aylık makaleleri yayınlanmaktadır. Ocak 2007 de, "Satışın 10 Altın Kuralı" adlı ilk kitabı piyasaya çıktı. Özdeş, ayrıca "Eduplus Satış ve İlaç Zirvesi", "Pazarlama ve Satış Okulum", "Bonus Akademi" ve "Perakende Satış Okulum" vasıtasıyla 20.000'in kişinin üzerinde kişiye eğitim vermiştir. Uzman.tv vasıtasıyla yayınlanan röportajları İş dünyası kategorisinde en çok izlenenler röportajlar arasında yer almış, ve 2011 yılı sonu itibariyle 172.000 kişi tarafından izlenmiştir. Uzman.tv Akademi vasıtasıyla online olarak "Satışlarınızı Nasıl İkiye Katlarsınız" ve "Limit Sizsiniz - İçinizde gücü keşfedin" Kurslarını vermektedir.
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Sponsor Firmalar

Image
Image
Image
Image

Bize Ulaşın

Halim Meriç İş Merkezi Cemal Sururi Cd. No:25/18 Şişli İstanbul

  • dummy0532 255 97 82

E-Bülten

E-posta adresinizi girin, size daha fazla bilgi gönderelim...

Ara