Hakkımızda

Haberler

Onur ve İnsan Olmak
Onur ve İnsan Olmak
Bu hafta sonu bir liseden “ satış ve ikna konusunda” bir konuşma yapmam için davet aldım. Okul AVM yerine yapılmış , içine spor salonu yapılmış ve eğitim kadroları tüm çalışanlarının kendilerini geliştirme konusunda benim gibi eğitmenlerden destek alma kararı almışlar.
Devamı
Taner Özdeş
Taner Özdeş - 2023
Taner Özdeş ‘in ilgi çeken Türkiye 2023 TV programlarını buradan izleyebilirsiniz.
Devamı
Mutluluk Nedir?
Mutluluk Nedir?
500 kişi bir seminerdeydi. Birden konuşmacı durdu ve bir grup çalışması yapmaya karar verdi. Herkese bir balon vererek başladı. Herkes gazlı kalemle balonuna adını yazmalıydı. Sonra bütün balonlar toplandı ve bir odaya kapatıldı.
Devamı
2018'e Girerken
2018'e Girerken
Her yeni yıl bir umut demektir. İnsanın umudu olmasa yaşam anlamsız hale gelir. Diğer yandan da, sadece umut etmek de bir şey istemek gibi insanı bir noktaya taşımaz.
Devamı
Gelecek Eğitimli Beyinlerde
Gelecek Eğitimli Beyinlerde
Bu Cuma sabahı saat 7'de Hillside'da tenis oynarken kortun içine bir yavru kedi girdi. Etrafı keşfetmeye çalışıyordu. O sırada kortun arkasında bir baba kız elele yürüyorlardı. Birden kız çocuk babasının elini bıraktı ve babası da bir panik kızın peşinden koşmaya başladı.
Devamı
Yaşam ve Ölüm
Yaşam ve Ölüm
Dün akşam eşimle yakın bir arkadaşımızın sürpriz 50 yaş partisine davetliydik. 50-60 kişi katılmayı kabul etmişti. 50 yaş bir insanın hayatında bir kırılma noktasıdır. Ben de 50 yaşıma basmaya yakın bir gün çok duygusallaşmış ve 50 yaş gözüyle kitabımı kaleme almıştım.
Devamı