Hakkımızda

Haberler

Taner Özdeş'in yeni kitabı DUYGUSAL ZEKA stoklarda
Pazartesi sabahı işine şevkle başlayan asansör operatörü tamamen dolu asansörde bir melodi mırıldanmaya başlar. Asansördeki bir kişi operatörün bu tavrından rahatsız olur ve sinirlenerek söylenir: “Bu kadar neşeli olduğun şey nedir?” “Şey efendim” diye yanıtlar asansör operatörü mutlu bir şekilde “Bugünü daha önce hiç yaşamamıştım!”
Devamı
Network Marketing ve Özgürlük

 Bu hafta sonu, Kyani kampı için Antalya’ya gittim. İyi ki de gitmişim. Yenilendim, hatta zihnen gençleştim diyebilirim.

Devamı
Kars ve Doğu Anadolu

 İnsanın sadece yaşadığı yeri bilmesi yeterli değildir;insan geçmişini ( tarihini), toplumun ortak değerlerini ve yaşadığı yerin kültürünü, gelenek ve göreneklerini bilmek zorundadir.

Devamı
Gülümsemenin gücü
Bugün Ceres Yayınları’nın youtube  kanalı çekimi için Kadıköy’e gittim. Çekim sonunda arabamı beklerken, karşıda “Barros Cafe “ isminde bir dükkan gördüm. Dükkana girmeden kahveleri konusunda bilgi almaya çalıştım. İçeride suratında kocaman gülümsemesiyle Üniversite öğrencisi olduğunu tahmin ettiğim bir genç kız çalışıyordu.
Devamı
Samimiyetin 7 seviyesi
İnsanlar doğdukları günden öldüklere güne kadar iki şeyi elde etmek için mücade verirler: Sevilmek ve onaylanmak. Bu iki duyguya sahip olmak için insanlar bir çok yanlış yaparlar.
Devamı
Şerefsizim benim aklıma gelmişti!
Devamı